NEMOKAMAS SIUNTIMAS LIETUVOJE SU "OMNIVA" 🚗​

0

Your Cart is Empty

SHKERTIK ISTORIJA

LAIVAS

Įkvėpti didžiosios mokytojos – visagalės jūros, kuri visada pasiruošusi dovanoti dar vieną istoriją, dar vieną karčią patirtį. 


Sukūrėme Shkertik iš meilės būriavimui ir kelionėms, naujiems pažinimams ir akimirkoms, kurias prisiminsime ilgai. Nesvarbu ar tai stingdančios lenktynės vandenyje, ar kasdienės audros asfalto džiunglėse. 


 Shkertik nėra tik aksesuaras, tai asmeninės istorijos. Istorijos, kurias pasakoja šių dienų nomadai, trokštantys naujų iššūkių ir nemintų takų. 


Shkertik neturi sienų – jis visiems. Sutvertas rankomis ir jam visiškai nesvarbu, kiek jūrmylių tu nuplaukei ar į kurį karjeros everestą įkopei. 


Savo kelionėje visi esame lygūs.  

BURĖS

Mes preciziški – detalėms skiriame ypatingą dėmesį. 


Kiekvieną apyrankės modelį gaminame iš specialiai jam sukurtų virvių, kurios turi savo spalvas ir unikalius motyvus. 


Tikime, kad tikros kelionės reikalauja patikimo partnerio, todėl Shkertik gaminame tik iš kokybiškų, patvarių, buriavimui pritaikytų medžiagų ir tikrų jūrinių mazgų. 

ŠTURVALAS

Paviršutiniškumas mums svetimas, todėl kurdami apyrankių spalvas ir jų kombinacijas, įkvėpimo sėmėmės žvelgdami į signalines jūros vėliavas. 


Spalvos kalba, todėl tai, ką pasakysite apie save, priklauso nuo jūsų. 


 Dar daugiau asmeniškumo apyrankei suteikia specialios žinutės graviravimas, kurį galite skirti sau ar mylimam žmogui. 


 Mūsų moto – universalumas, todėl apyrankės dydis reguliuojasi ir tinka bet kokiam riešui. 

DENIS

Esame atsakingi ir ištikimi savo įsitikinimams, todėl sukūrėme ekologišką pakuotę – jai naudojame tik perdirbtą popierių.

KELIONĖ

Kartu su tavimi kiekviename nuotykyje.