NEMOKAMAS SIUNTIMAS LIETUVOJE SU "OMNIVA" 🚗​

0

Your Cart is Empty

ĮSIMYLĖK SHKERTIK ARBA ATGAUK SAVO PINIGUS.

Savo apyrankes pagaminome iš aukščiausios kokybės medžiagų. Jeigu apyrankė suplyšo dėl mūsų kaltės ar gamybos broko - ją sutvarkysime be jokio papildomo mokesčio.


Kaip veikia garantija bei taisymo procesas: 


1. Jeigu manai, kad Tavo apyrankė turi gamybos defektą - atsiųsk ją mums. Jeigu Tavo apyrankė turi defektą arba broką - pataisysime aksesuarą arba pakeisime tokiu pačiu.


2.Jeigu identiškos apyrankės nebėra mūsų asortimente, Shkertik pasilieka teisę pakeisti turėtą apyrankė panašia arba grąžinti parduotos apyrankės pinigus.


3. Jeigu apyrankė neturėjo defektų arba brokų - informuosime ir pranešime apie taisymo kainą arba atsiųsime apyrankę atgal.


4. Prašome atkreipti dėmesį, kad maži neatitikimai apyrankių charakteristikose dėl atlikto rankų darbo nėra defektai, o apyrankės išskirtinumo dalis. 


5. Gamintojo garantija yra galima tik asmenims, kurie pirko produktą tiesiai iš Shkertik. Priežiūra, taisymas, dydžio keitimas ar kitos paslaugos atliktos trečiųjų asmenų ar pardavėjų padarys gamintojo garantiją negaliojančią.


6. Shkertik apyrankės neapsaugotos nuo standartinio nusidevėjimo, aktyvių veiklų ar traumų, ypač rankų srityje. Netaikome garantijos apyrankėms pažeistoms dėl normalaus nusidevėjimo, pametimo, sagtelės praradimo ar vagystės. 


7. Garantija nepadengia įprastinių juvelyrikos defektų:

- Spalvų pakitimai dėl chemikalų, makiažo, baseinų, karštų vonių ar kitų dirgiklių.

- Sagtelės devėjimasis. Įprastai, po ilgo laiko metalams gali būti atlikti restauravimo darbai, kurie yra dalis normalaus metalų nešiojimo proceso.

- Sagtelės ar virvės įlenkimai, nusidevėjimai dėl išorinių veiksnių


Jeigu esi nepatenkintas savo pirkiniu ir apyrankė neturi devėjimo žymių - galime pakeisti apyrankę į labiau pageidaujamą arba grąžinti pinigus iki 45 dienų po pirkimo.

 

Prašau nepamiršti, kad netaikome grąžinimo politikos personalizuotoms apyrankėms.


Visais atvejais, susisiek su mumis tiesiogiai el. paštu - bures@skrt.lt


Pasistengsime, kad Tavo patirtis su Shkertik būtų labai labai labai maloni!


Tautvydas

Shkertik įkūrėjas

#SHKERTIK